Marmaluzi – tai pirmas Lietuvoje gaminamas maistas kūdikiams ir mažiems vaikams. Pagamintas su meile, saugiai ir rūpestingai, tad nenustebkite jei jūsų kūdikis Marmaluzi pamils.

Marmaluzi produktas yra skirtas šiuolaikinei šeimai, kuri yra aktyvi, mėgsta keliauti, bet kartu vertina sveiką gyvenimo būdą, domisi naujovėmis ir diegia jas į savo gyvenimą.

Gamyboje naudojame tik vertingus produktus, tokius kaip jautienos kumpis, vištienos, kalakutienos krūtinėlės. Visi produktai yra be konservantų ir kitų maistinių priedų – natūralus, kaip ką tik mamos pagamintas.

Mes, Marmaluzi, tikime, kad sveika ir maistinga jūsų kūdikio mityba yra laimingos vaikystės pradžia.

Mūsų gardžiosios košės, tyrelės ir sultys yra pagamintos Lietuvoje tik iš šviežių produktų.

Marmaluzi produktai, tai ne tik maistas kūdikiams ir mažiems vaikams, tai pažintis su mūsų krašto skoniais, valgymo tradicijomis ir svarbiausia – sveiko maisto vertybių kūrimas ir puoselėjimas mažiesiems.

Kurdami Marmaluzi produktus, pirmiausia galvojame apie mažuosius vaikučius, kuriems skirtas šis produktas, kad būtų sveikas, saugus, maistingas ir natūralus. Norėdami palengvinti mamų, kurios turi vaikų auginimo atsakomybės kraitį, sukūrėme ne tik kūdikių maistelį, bet po ilgų ieškojimų, diskusijų su gydytojais, specialistais, mamomis ir netgi vaikais, išgryninome Marmaluzi rekomendacinį, subalansuotą kūdikių ir mažų vaikų savaitės racioną.

Marmaluzi produktus rekomenduoja VŠĮ Saugios mitybos fondas. Visos receptūros sudarytos bendradarbiaujant su žymiausiais Lietuvos kūdikių ir mažų vaikų dietologais ir gastroenterologais.

Pasišventimas kokybei ir „gaminame kaip sau“ filosofija garantuoja, kad mūsų produktai yra patikimi ir nepaprastai skanūs iki paskutinio šaukštelio.

Racionas paremtas gydytojų rekomendacijomis, patarimais ir mokslinėmis įžvalgomis. Aktyviai kūrimo procese dalyvavo gastroenterologas prof. L.Labanauskas bei kūdikių ir mažų vaikų dietologė dr. R.Rokaitė.

Kiekvienas produktas pagamintas ne tik profesionaliai, atsižvelgiant į kūdikių ir mažų vaikų mitybos reikalavimus – maistingumas, subalansuotumas, sveikumas ir natūralumas, bet ir tai, kad kūdikiams būtų skanu ir džiaugsminga. Kad kiekvienas potyris su maistu, būtų puiki patirtis, gebėjimų lavinimas, ateities lūkesčių kūrimas.

Tam, kad Marmaluzi produktai greičiau, paprasčiau ir operatyviau pasiektų kiekvienus namus, kuriuose gyvena šiuolaikinės, dinamiškos mamos, išrankūs „maisto kulto gurmanai“ – mažieji vaikučiai – atidarėme Marmaluzi e-parduotuvę, kurioje galite vienoje vietoje įsigyti visų Jums reikiamų Marmaluzi produktų, savaitės raciono meniu – dienomis bei visos savaitės raciono komplektus.

Visi naujai kuriami Marmaluzi produktai, pasiūlymai yra pasiekiami vienoje Marmaluzi e-parduotuvėje.

Pasinaudokite paprastumo pirkti galimybe ir Jums teikiamais Marmaluzi pasiūlymais!Marmaluzi išskirtinumai

Lietuviškas

Tai pirmas Lietuvoje gaminamas maistas kūdikiams ir mažiems vaikams. Visos žaliavos kruopščiai ir atsakingai atrinktos iš lietuviškų ūkių.

Sveikas

Gaminiuose nėra konservantų, skonio stipriklių ir kitų priedų. 100 proc. natūralus. Receptūros yra sudarytos atsižvelgiant į kūdikio amžių, tinkamos konsistencijos, gerai subalansuotos.

Maistingas

Pagal sudedamąsias dalis ir jų proporcijas, produktas pasižymi maistingumu ir energine verte. Gamybos metu nėra suardomos maistinės medžiagos ir išlieka tinkamas kalorijų, vertingų baltymų ir vitaminų kiekis.

Šviežias

Naudojame tik natūralius, šviežius, neužšaldytus ir neatšildytus produktus. Visos žaliavos pristatomos iš švarių vietinių ūkių ir sunaudojamos tą pačią dieną.

Skanus

Kaip ką tik mamos pagaminta. Maistelis yra tinkamos konsistencijos, gardžiai atrodo, maloniai kvepia ir yra skanus ne tik kūdikiams, bet ir jų tėveliams. Visa tai užtikrina naudojami natūralūs ir švieži produktai.

Saugus

Maistas atitinka sveikų kūdikų ir mažų vaikų mitybos reikalavimus ir skirtas vartoti kaip papildomas maistas. Visos receptūros sukurtos bendradarbiaujant su žymiausiais Lietuvos kūdikių ir mažų vaikų dietologais – gastroenterologais.