logo

Po didžiosios MARMALUZI parduotuvės atidarymo šventės, pavasario dovanų su Leonardu Pobedonoscevu SKELBIAME, kad kiekvienam vaikučiui, kuriam sueina 1-eri metukai dovanojame Marmaluzi gimtadienio dovanėlę.

Džiaugiamės, kiekviena švente - o pirmasis kūdikiio gimtadienis, didi šventė vaikučiui, tėveliams ir artimiesiems. Norime prisijungti prie šios šventės, džiaugsmo kūrimo ir padovanoti Marmaluzi dovaną vaikučiui!

Tėveliams tereikia užregistruoti savo vaikučio gimtadienį el. paštu: gimtadienis@marmaluzi.lt būtent tą mėnesį, kai vaikutis švenčia savo pirmąjį GIMTADIENĮ!
Būtina parašyti vaikučio vardą ir gimimo dieną. Esant norui galite pasidalinti jubiliato nuotrauka :)

Gimtadienio dovanėlę ATSIIMTI galima tik atvykus pas mus į svečius - Marmaluzi vaikų maisto studijoje Aukštaičių g. 7, Vilnius. Priimsime saugiai ir su džiaugsmu...

Taip pat MARMALUZI kviečia padėti sunkiai sergatiems vaikams ir jų šeimoms. Kaip? Atnešant nebenaudojamus, tačiau tinkamus parduoti mažylių daiktus ir žaislus į Marmaluzi vaikų maisto studiją ir paliekant juos specialioje HAPPIMESS dėžėje "Daiktai, pilni gerumo"!

HAPPIMESS pardavus paaukotus daiktus, gautos lėšos skiriamos HAPPIMESS labdaros iniciatyvoms globojamoms šeimoms paremti.

Laukiame kokybiškų ir antrą gyvenimą gyventi tinkamų daiktų:

- vaikiškų knygų ir žaislų (išskyrus pliušinius);

- edukacinių ir transporto priemonių;

- vaikų auginimui skirtų daiktų.

Daugiau informacijos apie HAPPIMESS veiklą galite rasti:

http://happimess.lt

* dovanų kiekis ribotas
** registruojant vaiką dovanos atsiėmimui, sutinkate rinkodariniais tikslais gauti informaciją el.paštu iš UAB Straikas

Dalintis