E-PARDUOTUVĖ

Marliukas Simo baby

200217
1,49 EUR
Su mokesčiais

Simo baby marliukas.
Mūsų mamos ir močiutės kūdikius vystydavo į vystyklus, juos skalbdavo rankomis, močiutės ir skalbimo mašinų neturėjo, ir tai buvo įprasta ir normalu. Atsiradus daugkartinėms sauskelnėme, servetėlėms, paloms- taip viskas atrodė paprasta ir lengva, kad puolėme visi naudoti nė nesusimastydam apie žalą mūsų planetai. Tačiau jau kuris laikas žmonės vis daugiau atsigręžia į ekologiją, atsisako daugybės vienkartinių reikmenų ir gyvena zero waste principu. Vienkartinės priemonės  žala mūsų planetai, bet visi žinome, kaip palengvina kasdienybę vienkartinės priemonės! Ir nebus vienos nuomonės, kas geriau- naudoti daugkartinio naudojimo priemones, ar vienkartines. Kiekvienas pasirenkame sau tinkamiausią variantą.

Daugkartinius vystyklus ir marliukus lengva skalbti, lyginti, jie nereikalauja specialios priežiūros. Vystyklus ir marliukus rekomenduojama skalbti neutraliais, be kvapiklių, vaikams skirtais skalbikliais.

Marliuko dydis: 35 x 45 cm.

Marlė – 100 % medvilnės audinys. Marliukai reikalingi visur: ligoninėjė, namuose, kelionėje, lauke ar svečiuose. Pašluostyti nosytę ar burnytę.

Marliukai vaikams reikalingi nesvarbu ar jiems kelios dienos ar kelios savaitės, ir tai yra pirmas kartas ne namuose.

Simo baby siuvami marliukai yra apsiūti lenkiant kraštelį, kas užtikrina daug ilgesnį jų naudojimą.

Visi audiniai atitinka OEKO TEX Standard 100 sertifikatą.

Sudėtis: 100% medvilnė

Vnt:
Yra sandelyje

Naudojimo instrukcija:

Priežiūra: • skalbti 30 C temperatūroje. • sukimasis iki 800 aps / min. • nenaudokite stiprių baliklių. • gali būti lyginamas iki 110 C temperatūros. • nedžiovinkite džiovyklėje.

PASTABA: