Marmaluzi – tai pirmas Lietuvoje gaminamas maistas kūdikiams ir mažiems vaikams. Pagamintas su meile, saugiai ir rūpestingai, tad nenustebkite jei jūsų kūdikis Marmaluzi pamils.

Marmaluzi produktas yra skirtas šiuolaikinei šeimai, kuri yra aktyvi, mėgsta keliauti, bet kartu vertina sveiką gyvenimo būdą, domisi naujovėmis ir diegia jas į savo gyvenimą.

Gamyboje naudojame tik vertingus produktus, tokius kaip jautienos kumpis, vištienos, kalakutienos krūtinėlės. Visi produktai yra be konservantų ir kitų maistinių priedų – natūralus, kaip ką tik mamos pagamintas.

Mes, Marmaluzi, tikime, kad kokybiška ir tinkama jūsų kūdikio mityba yra laimingos vaikystės pradžia.

Marmaluzi produktai, tai ne tik maistas kūdikiams ir mažiems vaikams, tai pažintis su mūsų krašto skoniais, valgymo tradicijomis ir svarbiausia – kokybiško maisto vertybių kūrimas ir puoselėjimas mažiesiems.

Kurdami Marmaluzi produktus, pirmiausia galvojame apie mažuosius vaikučius, kuriems skirtas šis produktas, kad būtų kokybiškas, saugus, skanus ir natūralus. Norėdami palengvinti mamų, kurios turi vaikų auginimo atsakomybės kraitį, sukūrėme ne tik kūdikių maistelį, bet po ilgų ieškojimų, diskusijų su gydytojais, specialistais, mamomis ir netgi vaikais, išgryninome Marmaluzi rekomendacinį, suderinta kūdikių ir mažų vaikų savaitės racioną.

Pasišventimas kokybei ir „gaminame kaip sau“ filosofija garantuoja, kad mūsų produktai yra patikimi ir nepaprastai skanūs iki paskutinio šaukštelio.

Kiekvienas produktas pagamintas ne tik profesionaliai, atsižvelgiant į kūdikių ir mažų vaikų mitybos reikalavimus – kokybiškumas, suderinamumas, natūralumas, bet ir tai, kad kūdikiams būtų skanu ir džiaugsminga. Kad kiekvienas potyris su maistu, būtų puiki patirtis, gebėjimų lavinimas, ateities lūkesčių kūrimas.

Tam, kad Marmaluzi produktai greičiau, paprasčiau ir operatyviau pasiektų kiekvienus namus, kuriuose gyvena šiuolaikinės, dinamiškos mamos, išrankūs „maisto kulto gurmanai“ – mažieji vaikučiai – atidarėme Marmaluzi E-PARDUOTUVĘ, kurioje galite vienoje vietoje įsigyti visų Jums reikiamų Marmaluzi produktų, savaitės raciono meniu – dienomis bei visos savaitės raciono komplektus, naujus produktus, ar jų rinkinius.

Visi naujai kuriami Marmaluzi produktai, pasiūlymai yra pasiekiami vienoje Marmaluzi E-PARDUOTUVĖJE.

Pasinaudokite paprastumo pirkti galimybe ir Jums teikiamais Marmaluzi pasiūlymais!


E-PARDUOTUVĖ


Marmaluzi išskirtinumai

Lietuviškas

Tai pirmas Lietuvoje gaminamas maistas kūdikiams ir mažiems vaikams. Visos žaliavos atrenkamos kruopščiai ir atsakingai.

Palankus vaikui

Gaminiuose nėra konservantų, skonio stipriklių ir kitų priedų. 100 proc. natūralus. Receptūros yra sudarytos atsižvelgiant į kūdikio amžių, tinkamos konsistencijos, tinkamai suderintas.

Turtingas

Pagal sudedamąsias dalis ir jų proporcijas, produktas pasižymi turtingumu savo sudedamosiomis dalimis, jų savybėmis ir energine verte. Gamybos metu nėra suardomos maistinės medžiagos ir išlieka tinkamas kalorijų, vertingų medžiagų, elementų kiekis.

Šviežias

Naudojame pagal sezoniškumą natūralius, šviežius produktus. Didžioji dalis žaliavų pristatomos iš švarių vietinių ūkių, o ko neturime iš patikimų kompanijų įvairiose užsienio šalyse.

Skanus

Kaip ką tik mamos pagaminta! Maistelis yra tinkamos konsistencijos, gardžiai atrodo, maloniai kvepia ir yra skanus ne tik kūdikiams, bet ir jų tėveliams. Visa tai užtikrina naudojami natūralūs produktai.

Saugus

Maistas atitinka kūdikų mitybos reikalavimus (LT Higienos norma HN 107:2013 Specialios mitybinės paskirties maisto produktai) ir skirtas vartoti kaip papildomas maistas. Visos receptūros sukurtos bendradarbiaujant su žymiausiais Lietuvos kūdikių ir mažų vaikų dietologais – gastroenterologais.