PREKĖS KŪDIKIAMS

Marmaluzi produktų asortimentą papildo mamų rankų dirbiniai - prekės kūdikiams. Švelnūs, kupini šilumos, meilės, atsidavimo. Kiekvienas marliukas, kaklaskarė, kojinaitė ar kepuraitė spinduliuoja gėrį ir jaukumą.
Norime skatinti lietuvos mamų rankdarbių paplitimą, tad kaskart pasiūlysime kūdikiams naujų produktų. 

PREKĖS KŪDIKIAMS

Aktyvūs filtrai

Marliukas Simo baby

0 Review(s)
Kaina 1,49 EUR

Simo baby marliukas.
Mūsų mamos ir močiutės kūdikius vystydavo į vystyklus, juos skalbdavo rankomis, močiutės ir skalbimo mašinų neturėjo, ir tai buvo įprasta ir normalu. Atsiradus daugkartinėms sauskelnėme, servetėlėms, paloms- taip viskas atrodė paprasta ir lengva, kad puolėme visi naudoti nė nesusimastydam apie žalą mūsų planetai. Tačiau jau kuris laikas žmonės vis daugiau atsigręžia į ekologiją, atsisako daugybės vienkartinių reikmenų ir gyvena zero waste principu. Vienkartinės priemonės  žala mūsų planetai, bet visi žinome, kaip palengvina kasdienybę vienkartinės priemonės! Ir nebus vienos nuomonės, kas geriau- naudoti daugkartinio naudojimo priemones, ar vienkartines. Kiekvienas pasirenkame sau tinkamiausią variantą.

Daugkartinius vystyklus ir marliukus lengva skalbti, lyginti, jie nereikalauja specialios priežiūros. Vystyklus ir marliukus rekomenduojama skalbti neutraliais, be kvapiklių, vaikams skirtais skalbikliais.

Marliuko dydis: 35 x 45 cm.

Marlė – 100 % medvilnės audinys. Marliukai reikalingi visur: ligoninėjė, namuose, kelionėje, lauke ar svečiuose. Pašluostyti nosytę ar burnytę.

Marliukai vaikams reikalingi nesvarbu ar jiems kelios dienos ar kelios savaitės, ir tai yra pirmas kartas ne namuose.

Simo baby siuvami marliukai yra apsiūti lenkiant kraštelį, kas užtikrina daug ilgesnį jų naudojimą.

Visi audiniai atitinka OEKO TEX Standard 100 sertifikatą.

Sudėtis: 100% medvilnė

Silikoninis čiulptuko laikiklis

0 Review(s)
Kaina 5,99 EUR

Žaismingas, ėvairių spalvų silikoninis čiulptuko laikiklis. Jis saugus, net jei vaikutis norėtų paskanauti ir pakasyti savo dygstančius dantukus. 

Spalvingumas įvairus, nuo pastelinių, mergaitiškų iki tvirtų berniukiškų. Čiulptuko laikiklio paskirtis ne tik prikabinti čiulptuką, bet kaip aksesuaras kūdikėliui. Argi mes tėveliai nenešiojame laikrodžių, pakabukų :)
Užsakant komentaruose parašykite kam skirtas šis aksesuaras - berniukui ar mergaitei :)

Simo baby kaklaskarė iš muslino

0 Review(s)
Kaina 7,99 EUR

Simo baby kaklaskarė iš muslino.

Ši kaklaskarė yra dviejų sluoksnių.

Pasiūta iš medvilnės muslino, tai vienas mikščiausių ir švelniausių audinių. Muslinas su kiekvienu skalbimu tampa vis minkštesnis ir minkštesnis. Subtili medvilnė leidžia odai kvėpuoti, komfortą ir nepriekaištingą oro cirkuliaciją. Puikiai sugeria drėgmę. Tai bus ne tik dailus aksesuaras, bet ir puiki apsauga nuo vėjo. Tinka dovanai.

Jei mažylis pradėjo gausiai  seilėtis, tikriausiai jam dygsta ar tuoj pradės dygti dantukai. Kartais pirmieji dantukai prasikala labai anksti – trijų mėnesių, o kartais pasirodo vėlai – net dvylikos mėnesių, tačiau dažniausiai pirmieji balti kaip perlai dantukai išdygsta keturių–septynių mėnesių kūdikiams. Mėnesį ar netgi du prieš pasirodant pirmiesiems dantukams mažylis gali pradėti smarkiai seilėtis. Jeigu gausiai seilėjasi mažesnis kūdikis, o jokių kitų neraminančių simptomų nėra, tai jaudintis nereikėtų. Mažylis vystosi visapusiškai, tad tobulėja ir jo seilių liaukos. Jos pradeda ypač intensyviai „dirbti“, taip pat yra „paskatinamos“ į burnytę kišamų pirštukų, dažno žindymo, čiulptuko naudojimo. Seilėse yra fermentų, kitų bakterijas naikinančių medžiagų, tad jos yra ir dezinfekcinė priemonė. Tokiu metu pravartu turėti ir ne vieną kaklaskarę.

Puikiai tinka naudoti dantukų dygimo metu. Kaklaskarė turi reguliuojamą užsegimą, kuris leidžia sutrumpinti arba pailginti ilgį, todėl galima ją naudoti  tiek kūdikiui, tiek vyresniam vaikui. Vėsesniais orais gali atstoti ir šalikėlį ar movą, puikiai apsaugos kaklą nuo vėjo ar šalčio.

Lengvai užsegamas dvejomis spaudėmis su galimybe reguliuoti dydį;

dviejų sluoksnių dvigubo muslino;

sudėtis: 100 % medvilnė;

įvairios spalvos;

sezonas: ruduo, vasara, pavasaris;

lengva prižiūrėti, nes jį galima lyginti ir skalbti skalbimo mašinoje;

nebalinti;

nedžiovinti elektrinėje džiovyklėje.

Prekių spalva gali nežymiai skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje pavaizduotos prekės dėl naudojamų informacinių technologijų.

Audiniai, naudojami gamybai, yra sertifikuoti. Visos medžiagos yra sertifikuotos OEko-Tex Standart 100

Kaklaskarės pasiūtos Lietuvoje, atkreipiant dėmesį į mažiausias detales, su didele meile ir kruopštumu.

Yra įvairių spalvų, užsakant komentaruose parašykite arba paskambinkite. 

Kaklaskarė Simo baby

0 Review(s)
Kaina 4,99 EUR

Ši kaklaskarė pasiūta iš medvilnės, puikiai sugeria drėgmę.  Tai bus ne tik dailus aksesuaras, bet ir sugers seilyčių perteklių, atstos seilinuką ir apsaugos drabužius (kai vaikas pernelyg seilėjasi, kaklaskarę lengviau pakeisti nei palaidinę).

Jei mažylis pradėjo gausiai seilėtis, tikriausiai jam dygsta ar tuoj pradės dygti dantukai. Kartais pirmieji dantukai prasikala labai anksti – trijų mėnesių, o kartais pasirodo vėlai – net dvylikos mėnesių, tačiau dažniausiai pirmieji balti kaip perlai dantukai išdygsta keturių–septynių mėnesių kūdikiams. Mėnesį ar netgi du prieš pasirodant pirmiesiems dantukams mažylis gali pradėti smarkiai seilėtis. Jeigu gausiai seilėjasi mažesnis kūdikis, o jokių kitų neraminančių simptomų nėra, tai jaudintis nereikėtų. Mažylis vystosi visapusiškai, tad tobulėja ir jo seilių liaukos. Jos pradeda ypač intensyviai „dirbti“, taip pat yra „paskatinamos“ į burnytę kišamų pirštukų, dažno žindymo, čiulptuko naudojimo. Seilėse yra fermentų, kitų bakterijas naikinančių medžiagų, tad jos yra ir dezinfekcinė priemonė. Tokiu metu pravartu turėti ir ne vieną kaklskarę.

Puikiai tinka naudoti dantukų dygimo metu. Kaklaskarė turi reguliuojamą užsegimą, kuris leidžia sutrumpinti arba pailginti ilgį, todėl galima ją naudoti  tiek kūdikiui, tiek vyresniam vaikui. Vėsesniais orais gali atstoti ir šalikėlį ar movą, puikiai apsaugos kaklą nuo vėjo ar šalčio.

• Kaklaskarė pagaminta iš minkšto trikotažo, kurio sudėtis 95 % medvilnės 5% elastano.

• Lengvai užsegamas dvejomis spaudėmis su galimybe reguliuoti dydį.

• Dvisluoksnė

Audiniai, naudojami gamybai, yra sertifikuoti. Visos medžiagos yra sertifikuotos OEko-Tex Standart 100

Kaip ir kiti Simo baby gaminiai, kaklaskarės pasiūtos Lietuvoje, atkreipiant dėmesį į mažiausias detales, su didele meile ir kruopštumu.

Yra įvairių spalvų, užsakant komentaruose parašykite arba paskambinkite. 

Zuikis Simo baby

0 Review(s)
Kaina 4,99 EUR

Mielas medvilnės audinio zuikis, bus puikus draugas Jūsų mažyliui, miela dovanėlė palankynoms.

Zuikutis neturi jokių papildomų detalių, kurios gali nutrūkti, tad yra visiškai saugus patiems mažiausiems. O jei zuikučiui užrištas kaspinėlis ar kitas aksesuaras, rekomenduojame jį nuimti prieš duodant vaikučiui.

Zuikio ūgis 15 cm

Kramtukas - ausiukas Simo baby

0 Review(s)
Kaina 3,99 EUR

Natūralaus medžio ir audinio kramtukas-ausiukas. Nėra smulkių detalių, saugus vaikui. Puikiai tiks pasimasažuoti dantenoms dygstant dantukams.

Pirmieji dantukai

Paprastai pirmieji pieniniai dantukai vaikams išdygsta apie 5-7 gyvenimo mėnesį, tačiau gali atsitikti ir taip, kad vaikutis jų sulauks gerokai anksčiau (pvz. 3 mėn.) arba atvirkščiai – pirmi dantys išdygs sulig pirmuoju gimtadieniu.

Yra įvairių spalvų, dėl spalvos rašyti užsakymo komentaruose arba skambinti.