Specialus pasiūlymas

Specialus pasiūlymas
Aktyvūs filtrai
Pusryčių šešetukas 3x2
  • Rinkinys

Pusryčių šešetukas 3x2

0 Review(s)
Kaina 7,23 EUR

Rytais dažniausiai košytę verda mama. Bet juk būna rytų kaip tyčia, pasibaigė pienas ir kruopas kažkas per naktį išnešė, o gal užsižaidėte ir laikas pusryčių gamybai ištirpo. Marmaluzi pusryčių mini komplektukas atsargai – puikiai išsprendžia rytinio maistelio klausimą. Puikus tripletas, kuris atitiks mažojo valgytojo nuotaikas pusryčiavimui: Ekologiška pieniška grikių košė, Ekologiška pieniška sorų kruopų košė ir Ryžių košė su džiovintomis slyvomis. Visos šios košytė rinkinyje sudaro po 2 vnt, tad mama gali ir dažniau sau leisti ilgiau pažaisti su vaikučiu prieš jo pusryčius. Rinkinukas subalansuotas, sveikas, maistingas – Kaip ką tik mamos pagamintas!!!

Pietų septintukas
  • Rinkinys

Pietų septintukas

0 Review(s)
Kaina 8,88 EUR

Mama, kas pietums? Noriu, noriu, noriu gal daržovių ir kalakutienos? O gal visgi ryžių su triušiena? Hmm gal daržovių, grikių ir jautienos.... Kažkur girdėti norai? Marmaluzi pasirūpino, kad mama visada namuose turėtų maisto ginklą prieš vaiko įnorius pietums. Puikus rinkinukas - skirtingi produktai, subalansuoti visai savaitei, atitinkantys įvairiausius poreikius, o svarbiausia viskas „po ranka“ ir kaip ką tik mamos pagaminta... Rinkinuką sudaro produktai su mėsa (kalakutienos krūtinėle, vištienos krūtinėle, jautienos liežuviu, jautienos kumpiu, triušiena) ir žuvimi (jūrinių menkių filė). 7 produktai, kuriais galite užpildyti visos savaitės dienas, kas tikrai nepabos nei mamai, nei vaikučiui.

Desertų komplektas 4x2
  • Rinkinys

Desertų komplektas 4x2

0 Review(s)
Kaina 9,29 EUR

Ar žinojote, kad yra skanių, maistingų tinkamų kūdikiams desertų desertų? Pasirodo, jais gali mėgautis ne tik vyresni, bet ir mažieji. Marmaluzi sukurti desertai pranoks Jūsų lūkesčius – be priedų, be cukraus, o skanu ir gardu. Du desertai praturtinti ožkos pieno produktais – jogurtu ir varškyte. Ožkos pieno nauda kūdikiams ir mažiems vaikams patvirtinta moksliškai ir užtikrina ramų pilvelį, ožkos piene, esanti laktozė ženkliai lengviau toleruojama. Desertas „Auk sveikas“, su unikalia sudėtimi, praturtintas miško uogomis bei natūraliomis bifido bakterijomis iš ekologiško jogurto. Desertų ketverto rinkinuką papildo ir išskirtinio skonio, švelniai poliruotų ryžių ir džiovintų slyvų duetas, kuris natūraliai saldus ir harmoningas kūdikio/mažo vaiko viduriukams. Keturių skonių desertai po 2 vnt rinkinyje, skirtingi skoniai, tinkami ne tik paskanavimui, po pagrindinių maitinimų, o gali būti, kaip puikus užkandis, laukiant pietų ar vakarienės.

Primaitinimo pradžios mini...
  • Rinkinys

Primaitinimo pradžios mini rinkinys 5

0 Review(s)
Kaina 4,18 EUR

Primaitinimo pradžios etapas visada aktualus ir kartais nepagrįstai mamų bijomas. Mamos, atsipalaiduokite ;) Paklausykite pediatro, paskaitykite internete informacijos apie kūdikio primaitinimą – reikia gyvo pokalbio? Skambinkite Marmaluzi – mes tikrai patarsime, kada, su kuo ir kaip pradėti pirmuosius kąsnelius. Dažniausiai rekomenduojama primaitinimą pradėti nuo mono daržovių, Marmaluzi surinko kelis startinius rinkinukus, tam kad mamoms būtų kuo lengvesnis šis adaptacinis laikotarpis ir tinkamas kūdikėliui. Puikiai pradžiai tinka: cukinija, morka, brokolis, moliūgas, žiedinis kopūstas, daržovės praturtintos tyro rapsų aliejaus lašeliu, kad maistingosios medžiagos, vitaminai geriau įsisavintų. 5 produktų rinkinukas, tam kad mama įsitikintų, kad maitinimas krūtimi yra nuostabus jausmas, bet pratinimas kūdikėlį prie sveiko, natūralaus ir skanaus maistelio taip pat itin džiugus etapas.

Primaitinimo pradžios midi...
  • Rinkinys

Primaitinimo pradžios midi rinkinys 5x2

0 Review(s)
Kaina 8,37 EUR

Primaitinimo pradžios etapas visada aktualus ir kartais nepagrįstai mamų bijomas. Mamos, atsipalaiduokite ;) Paklausykite pediatro, paskaitykite internete informacijos apie kūdikio primaitinimą – reikia gyvo pokalbio? Skambinkite Marmaluzi – mes tikrai patarsime, kada, su kuo ir kaip pradėti pirmuosius kąsnelius. Dažniausiai rekomenduojama primaitinimą pardėti nuo mono daržovių, Marmaluzi surinko kelis startinius rinkinukus, tam kad mamoms būtų kuo lengvesnis šis adaptacinis laikotarpis ir tinkamas kūdikėliui. Puikiai pradžiai tinka: cukinija, morka, brokolis, moliūgas, žiedinis kopūstas, daržovės praturtintos tyro rapsų aliejaus lašeliu, kad maistingosios medžiagos, vitaminai geriau įsisavintų. 5 produktų rinkinukas po 2 vnt, tam kad mamai šis džiugus etapas būtų sklandus, be didelio rūpesčio, kaip išvirti 2-5 šaukštelius daržovių košytės 1 kartui :)

Primaitinimo pradžios maxi...
  • Rinkinys

Primaitinimo pradžios maxi rinkinys 8x2

0 Review(s)
Kaina 13,39 EUR

Primaitinimo pradžios etapas visada aktualus ir kartais nepagrįstai mamų bijomas. Mamos, atsipalaiduokite ;) Paklausykite pediatro, paskaitykite internete informacijos apie kūdikio primaitinimą – reikia gyvo pokalbio? Skambinkite Marmaluzi – mes tikrai patarsime, kada, su kuo ir kaip pradėti pirmuosius kąsnelius. Dažniausiai rekomenduojama primaitinimą pardėti nuo mono daržovių, po kelių savaičių įtraukiant ir daržovių duetus ar kvartetą. Marmaluzi puikiai pradžiai siūlo daržovių tyreles, nuo kurių startas kūdikiui bus sklandus ir žaismingas: cukinija, morka, brokolis, moliūgas, žiedinis kopūstas, moliūgas su brokoliu, trijų daržovių tyrelės ir daržovės su pastarnoku. Daržovių tyrelės praturtintos tyro rapsų aliejaus lašeliu, kad maistingosios medžiagos, vitaminai geriau įsisavintų. 8 produktų rinkinukas po 2 vnt, tam kad mamai šis džiugus etapas būtų sklandus, be didelio rūpesčio, kaip išvirti 2-5 šaukštelius daržovių košytės 1-2 kartams :)

Desertukų komplektas 4x2
  • Rinkinys

Desertukų komplektas 4x2

0 Review(s)
Kaina 9,99 EUR

Ar žinojote, kad yra skanių, sveikų ir maistingų desertų? 

Pasirodo, jais gali mėgautis ne tik vyresni, bet ir mažieji. Marmaluzi sukurti desertai pranoks Jūsų lūkesčius – be priedų, be cukraus,  o skanu ir gardu. 

Desertas praturtinti ožkos pieno varškyte. Ožkos pieno nauda kūdikiams ir mažiems vaikams patvirtinta moksliškai ir užtikrina ramų pilvelį, nes normalizuoja žarnyno mikroflorą, stiprina imuninę sistema, ožkos piene, esanti laktozė ženkliai lengviau toleruojama ir užtikrinta kalcio pasisavinamą, pirmiesiems savarankiškiems žingsneliams. 

Desertas „Auk sveikas“, su unikalia sudėtimi, praturtintas miško uogomis bei natūraliomis bifido bakterijomis iš ekologiško jogurto. 

Desertų ketverto rinkinuką papildo ir išskirtinio skonio, švelniai poliruotų ryžių ir džiovintų slyvų duetas, kuris natūraliai saldus ir harmoningas kūdikio/mažo vaiko viduriukams. 

O ką jau besakyti apie Karalaičių mango desertą su chia sėklomis? Jis užkariauja ne tik vaikučius, bet ir tėveliai engali atsispirti šiam sveikam ir skaniam desertui. 

Keturių skonių desertai po 2 vnt rinkinyje, skirtingi skoniai, tinkami ne tik paskanavimui, po pagrindinių maitinimų, o gali būti, kaip puikus užkandis, laukiant pietų ar vakarienės.