Košės su mėsa/ žuvimi

Košytės TURTINGOS daržovių gausa ir itin įvairiomis MĖSYTĖMIS bei ŽUVYTE: vištienos krūtinėlė, kalakutienos krūtinėlė, triušiena, jautienos kumpis, jaučio liežuvis ir jūrinės menkės filė.

Šioms košėms yra naudojami tik LIETUVIŠKI produktai: moliūgai, bulvės, morkos, kopūstai ir t.t., atidžiai ATSIRENKAMI ūkiai.

100% natūralūs produktai, be papildomų pridėtinių cukrų, druskų, konservantų, stipriklių ir dažiklių. Košytės kūdikiams ir mažiems vaikams gaminamos mažomis partijomis, taip užtikrinant nepriekaištingą kokybę ir dėmesį kiekvienam indeliui. 


Marmaluzi sukomplektavo 7 DIENŲ PIETŲ RINKINĮ – visą savaitę skirtingo skonio PIETŪS. Šie rinkinukai gelbsti tėvelius nuo kasdienės maisto ruošos ir leidžia mėgautis laisvu laiku su mažyliais. 

Košės su mėsa/ žuvimi

Aktyvūs filtrai

Ukrainos vaikams. 16 vnt Pouch vaisinių tyrelių rinkinys

0 Review(s)
Kaina 6,49 EUR

Karas Ukrainoje tęsiasi ir pagalbos ranka iš Lietuvos tiesiama nuo pat karo pradžios, geros valios žmonių, įmonių, kurios susirėmusios pečiais visokiariopai padėjo ir padeda ten likusiems Ukrainos žmonėms, šeimoms, kariams.

MARMALUZI šių metų pradžioje organizuota akcija labai džiugiai nustebino žmonių dosnumu ir aktyvumu. 

Artėjant metų šventėms, atšalus orams ir nesibaigiant karui, nusprendėme pakviesti savo visus klientus DAR kartą prisidėti prie DAR vienos akcijos UKRAINOS vaikams. 

Sukomplektavome 16 vnt pouch vaisinių tyrelių rinkinius, kuriuos galite nupirkti Jūs - mūsų klientai, o mes šiuo rinkinius 2023 metų sausio viduryje išvešime paramai į Ukrainą, kur  Ukrainos Raudonasis kryžius paskirstys produkciją šeimoms ir patiems mažiausiems. 

Mes galime pagyventi be elektros, be dujų, bet ar vaikučiai be MAISTO gali? Tai suprasdami kooperuojamės ir kviečiame kartu tuos rinkinius pagaminti ir nusiųsti. 

Komplekto kainą sudaro tik produkto žaliavų savikaina, o mūsų darbas ir žmonės. 

Rinkinio kaina tik 6,49 eur.

Komplekto sudaro įvairių tyrelių iš: Džiovintų slyvų, Obuolių, kriaušių, aviečių. 

Jums tereikia nuspirkti šį rinkinį, o mes jau pasirūpinsime jo išsiuntimu tiesiai į UKRAINĄ. 

Perkant tik šiuos rinkinius, pasirinkite pristatymas vietoje, kad nereiktų mokėti už pristatymą.