Košės su mėsa/ žuvimi

Košytės TURTINGOS daržovių gausa ir itin įvairiomis MĖSYTĖMIS bei ŽUVYTE: vištienos krūtinėlė, kalakutienos krūtinėlė, triušiena, jautienos kumpis, jaučio liežuvis ir jūrinės menkės filė.

Šioms košėms yra naudojami tik LIETUVIŠKI produktai: moliūgai, bulvės, morkos, kopūstai ir t.t., atidžiai ATSIRENKAMI ūkiai.

100% natūralūs produktai, be papildomų pridėtinių cukrų, druskų, konservantų, stipriklių ir dažiklių. Košytės kūdikiams ir mažiems vaikams gaminamos mažomis partijomis, taip užtikrinant nepriekaištingą kokybę ir dėmesį kiekvienam indeliui. 


Marmaluzi sukomplektavo 7 DIENŲ PIETŲ RINKINĮ – visą savaitę skirtingo skonio PIETŪS. Šie rinkinukai gelbsti tėvelius nuo kasdienės maisto ruošos ir leidžia mėgautis laisvu laiku su mažyliais. 

Košės su mėsa/ žuvimi

Aktyvūs filtrai

Pietų šešetukas
  • Rinkinys

Pietų šešetukas

0 Review(s)
Kaina 10,99 EUR

Mama, kas pietums? Noriu, noriu, noriu gal daržovių ir kalakutienos? O gal visgi ryžių su triušiena? Hmm gal daržovių, grikių ir jautienos.... Kažkur girdėti norai? Marmaluzi pasirūpino, kad mama visada namuose turėtų maisto ginklą prieš vaiko įnorius pietums. Puikus rinkinukas - skirtingi produktai, suderinti visoms šešioms savaitės dienoms, atitinkantys įvairiausius poreikius, o svarbiausia viskas „po ranka“ ir kaip ką tik mamos pagaminta... 

Rinkinuką sudaro produktai su mėsa (kalakutienos krūtinėle, vištienos krūtinėle, jautienos liežuviu, jautienos kumpiu, triušiena) ir žuvimi (jūrinių menkių filė). 6 produktai, kuriais galite užpildyti visos savaitės dienas, kas tikrai nepabos nei mamai, nei vaikučiui. Sekmadienis šeimos diena ir valgome šventiškai kartu...