Košės su mėsa/ žuvimi

Košytės TURTINGOS daržovių gausa ir itin įvairiomis MĖSYTĖMIS bei ŽUVYTE: vištienos krūtinėlė, kalakutienos krūtinėlė, triušiena, jautienos kumpis, jaučio liežuvis ir jūrinės menkės filė.

Šioms košėms yra naudojami tik LIETUVIŠKI produktai: moliūgai, bulvės, morkos, kopūstai ir t.t., atidžiai ATSIRENKAMI ūkiai.

100% natūralūs produktai, be papildomų pridėtinių cukrų, druskų, konservantų, stipriklių ir dažiklių. Košytės kūdikiams ir mažiems vaikams gaminamos mažomis partijomis, taip užtikrinant nepriekaištingą kokybę ir dėmesį kiekvienam indeliui. 


Marmaluzi sukomplektavo 7 DIENŲ PIETŲ RINKINĮ – visą savaitę skirtingo skonio PIETŪS. Šie rinkinukai gelbsti tėvelius nuo kasdienės maisto ruošos ir leidžia mėgautis laisvu laiku su mažyliais. 

Košės su mėsa/ žuvimi

Aktyvūs filtrai

Marmaluzi PASAKŲ - SPALVOJIMO knygutė mažiesiems.

0 Review(s)
Kaina 1,49 EUR

Marmaluzi PASAKŲ - SPALVOJIMO knygutė mažiesiems.

Įkvėpti vaikų džiaugsmo, šypsenų sukūrėme ir išleidome net 9 serijas, kuriose kosmoso gerojai Burokėlis, Morka, Slyva, Serbentas ir Chia keliavo į 1-ąjį Marmaluzi vaikučio gimtadienį.  Kiekvienoje serijoje herojais susidurė su kosminiais sunkumais, bet tikėjimas, draugystė, stiprios savybės ir kilnus tikslas visada jiems padėdavo juos įveikti :)

Pasaka praturtins vaikučio vaizduotę, supažindins su vaisiais, daržovėmis, kad jie gali būti skanūs, vertingi ir smagūs. O jei vaikučio rankutė judri, tai galės pabandyti nuspalvoti, kaip jis įsivaizduoja kiekvieną herojų ir sukurti savo kosminių herojų įvaizdžius...

Pasaką kūrė lyriškoji, šmaikščioji - Marija Kvietkauskienė

Iliustracijas piešė trijų vaikų mama - Jurgita Petrulionė