Daržovinės tyrelės/košės

Daržovinės tyrelės/košės
Aktyvūs filtrai
Primaitinimo pradžios maxi...
  • Rinkinys

Primaitinimo pradžios maxi rinkinys 8x2

0 Review(s)
Kaina 13,39 EUR

Primaitinimo pradžios etapas visada aktualus ir kartais nepagrįstai mamų bijomas. Mamos, atsipalaiduokite ;) Paklausykite pediatro, paskaitykite internete informacijos apie kūdikio primaitinimą – reikia gyvo pokalbio? Skambinkite Marmaluzi – mes tikrai patarsime, kada, su kuo ir kaip pradėti pirmuosius kąsnelius. Dažniausiai rekomenduojama primaitinimą pardėti nuo mono daržovių, po kelių savaičių įtraukiant ir daržovių duetus ar kvartetą. Marmaluzi puikiai pradžiai siūlo daržovių tyreles, nuo kurių startas kūdikiui bus sklandus ir žaismingas: cukinija, morka, brokolis, moliūgas, žiedinis kopūstas, moliūgas su brokoliu, trijų daržovių tyrelės ir daržovės su pastarnoku. Daržovių tyrelės praturtintos tyro rapsų aliejaus lašeliu, kad maistingosios medžiagos, vitaminai geriau įsisavintų. 8 produktų rinkinukas po 2 vnt, tam kad mamai šis džiugus etapas būtų sklandus, be didelio rūpesčio, kaip išvirti 2-5 šaukštelius daržovių košytės 1-2 kartams :)

Primaitinimo pradžios midi...
  • Rinkinys

Primaitinimo pradžios midi rinkinys 5x2

0 Review(s)
Kaina 8,37 EUR

Primaitinimo pradžios etapas visada aktualus ir kartais nepagrįstai mamų bijomas. Mamos, atsipalaiduokite ;) Paklausykite pediatro, paskaitykite internete informacijos apie kūdikio primaitinimą – reikia gyvo pokalbio? Skambinkite Marmaluzi – mes tikrai patarsime, kada, su kuo ir kaip pradėti pirmuosius kąsnelius. Dažniausiai rekomenduojama primaitinimą pardėti nuo mono daržovių, Marmaluzi surinko kelis startinius rinkinukus, tam kad mamoms būtų kuo lengvesnis šis adaptacinis laikotarpis ir tinkamas kūdikėliui. Puikiai pradžiai tinka: cukinija, morka, brokolis, moliūgas, žiedinis kopūstas, daržovės praturtintos tyro rapsų aliejaus lašeliu, kad maistingosios medžiagos, vitaminai geriau įsisavintų. 5 produktų rinkinukas po 2 vnt, tam kad mamai šis džiugus etapas būtų sklandus, be didelio rūpesčio, kaip išvirti 2-5 šaukštelius daržovių košytės 1 kartui :)

Primaitinimo pradžios mini...
  • Rinkinys

Primaitinimo pradžios mini rinkinys 5

0 Review(s)
Kaina 4,18 EUR

Primaitinimo pradžios etapas visada aktualus ir kartais nepagrįstai mamų bijomas. Mamos, atsipalaiduokite ;) Paklausykite pediatro, paskaitykite internete informacijos apie kūdikio primaitinimą – reikia gyvo pokalbio? Skambinkite Marmaluzi – mes tikrai patarsime, kada, su kuo ir kaip pradėti pirmuosius kąsnelius. Dažniausiai rekomenduojama primaitinimą pradėti nuo mono daržovių, Marmaluzi surinko kelis startinius rinkinukus, tam kad mamoms būtų kuo lengvesnis šis adaptacinis laikotarpis ir tinkamas kūdikėliui. Puikiai pradžiai tinka: cukinija, morka, brokolis, moliūgas, žiedinis kopūstas, daržovės praturtintos tyro rapsų aliejaus lašeliu, kad maistingosios medžiagos, vitaminai geriau įsisavintų. 5 produktų rinkinukas, tam kad mama įsitikintų, kad maitinimas krūtimi yra nuostabus jausmas, bet pratinimas kūdikėlį prie sveiko, natūralaus ir skanaus maistelio taip pat itin džiugus etapas.