Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 0,00 EUR - 15,00 EUR

Amžius, mėn. nuo:

Amžius, mėn. nuo:

Ekologiškas

Ekologiškas

Tūris

Tūris

Produktai išspaudžiamoje pakuotėje

Produktai išspaudžiamoje pakuotėje

Mitybos reikmenys

Mitybos reikmenys

Prekės savybės

Prekės savybės

Pagal sudėtį

Pagal sudėtį

Nauji produktai

Nauji produktai

Pagal grupę

Pagal grupę

Rinkiniai

Rinkiniai

Pakuotės po:

Pakuotės po:

Alergenai

Alergenai

Daržovinės tyrelės/košės

PRIMAITINIMO PRADŽIĄ kūdikiams rekomenduojama pradėti nuo DARŽOVINIŲ tyrelių – iš vienos daržovės, o vėliau ir iš kelių skirtingų, jų derinių.

Vaikučiui, pripratus prie DARŽOVIŲ, vaisinės tyrelės savo natūraliu saldumu papildys skonių gamą ir leis mėgautis itin įvairia ir suderinta mityba. Tai labai SVARBUS MOMENTAS kūdikio pažinčiai su pirmuoju kietuoju maistu.

Kurdami maistelį pirmiesiems kąsniams atidžiai ir su meile atrenkama DARŽOVES iš Lietuvos ūkių – kokybiškas, šviežias ir patikrintas. 100% natūralios tyrelės, lietuviškos, be jokių priedų, stabilizatorių ir stipriklių – kaip ką tik mamos pagaminta. 

Daržovinės tyrelės/košės

Aktyvūs filtrai

Primaitinimo pradžios MINI...
  • Rinkinys

Primaitinimo pradžios MINI rinkinys 5

0 Review(s)
Kaina 4,19 EUR

Primaitinimo pradžios etapas visada aktualus ir kartais nepagrįstai mamų bijomas. Mamos, atsipalaiduokite ;) Paklausykite pediatro, paskaitykite internete informacijos apie kūdikio primaitinimą – reikia gyvo pokalbio? Skambinkite Marmaluzi – mes tikrai patarsime, kada, su kuo ir kaip pradėti pirmuosius kąsnelius. Dažniausiai rekomenduojama primaitinimą pradėti nuo mono daržovių, Marmaluzi surinko kelis startinius rinkinukus, tam kad mamoms būtų kuo lengvesnis šis adaptacinis laikotarpis ir tinkamas kūdikėliui. Puikiai pradžiai tinka: cukinija, morka, brokolis, moliūgas, žiedinis kopūstas, daržovės praturtintos tyro rapsų aliejaus lašeliu. 5 produktų rinkinukas, tam kad mama įsitikintų, kad maitinimas krūtimi yra nuostabus jausmas, bet pratinimas kūdikėlį prie natūralaus ir skanaus maistelio taip pat itin džiugus etapas.

Primaitinimo pradžios MIDI...
  • Rinkinys

Primaitinimo pradžios MIDI rinkinys 5x2

0 Review(s)
Kaina 9,49 EUR

Primaitinimo pradžios etapas visada aktualus ir kartais nepagrįstai mamų bijomas. Mamos, atsipalaiduokite ;) Paklausykite pediatro, paskaitykite internete informacijos apie kūdikio primaitinimą – reikia gyvo pokalbio? Skambinkite Marmaluzi – mes tikrai patarsime, kada, su kuo ir kaip pradėti pirmuosius kąsnelius. Dažniausiai rekomenduojama primaitinimą pradėti nuo mono daržovių, Marmaluzi surinko kelis startinius rinkinukus, tam kad mamoms būtų kuo lengvesnis šis adaptacinis laikotarpis ir tinkamas kūdikėliui. Puikiai pradžiai tinka: cukinija, morka, brokolis, moliūgas, žiedinis kopūstas, daržovės praturtintos tyro rapsų aliejaus lašeliu, kad maistingosios medžiagos, vitaminai geriau įsisavintų. 5 produktų rinkinukas po 2 vnt, tam kad mamai šis džiugus etapas būtų sklandus, be didelio rūpesčio, kaip išvirti 2-5 šaukštelius daržovių košytės 1 kartui :)

Dovanų rinkinukas papildytas maža dovanėle, kuri pagaminta Lietuvoje, mamyčių rankomis.

Marmaluzi bendradarbiauja su mažomis Lietuvos kūrėjomis - mamomis, kurios supuodamos savo vaikučius, kuria mielus, švelnius, naudingus produktus kūdikiams ir mažiems vaikučiams.

Patys kurdami lietuvišką produktą, žinome, kaip reikia savų palaikymo...

Perkant maxi primaitinimo rinkinuką, padovanosime merliuką  Simobaby.ltPastaba: produktai nuotraukose ir gauti gali skirtis spalviškumu, nes tai rankų darbo ir gaminamas produktas yra skirtingas. 

*Komplektukai pradedami pardavinėti tokios komplektacijos nuo 2020 11 24 d. 

Primaitinimo pradžios MAXI...
  • Rinkinys

Primaitinimo pradžios MAXI rinkinys 8x2

0 Review(s)
Kaina 14,49 EUR

Primaitinimo pradžios etapas visada aktualus ir kartais nepagrįstai mamų bijomas. Mamos, atsipalaiduokite ;) Paklausykite pediatro, paskaitykite internete informacijos apie kūdikio primaitinimą – reikia gyvo pokalbio? Skambinkite Marmaluzi – mes tikrai patarsime, kada, su kuo ir kaip pradėti pirmuosius kąsnelius. Dažniausiai rekomenduojama primaitinimą pradėti nuo mono daržovių, po kelių savaičių įtraukiant ir daržovių duetus ar kvartetą. Marmaluzi puikiai pradžiai siūlo daržovių tyreles, nuo kurių startas kūdikiui bus sklandus ir žaismingas: cukinija, morka, brokolis, moliūgas, žiedinis kopūstas, moliūgas su brokoliu, trijų daržovių tyrelės ir daržovės su pastarnoku. Daržovių tyrelės praturtintos tyro rapsų aliejaus lašeliu, kad maistingosios medžiagos, vitaminai geriau įsisavintų. 8 produktų rinkinukas po 2 vnt, tam kad mamai šis džiugus etapas būtų sklandus, be didelio rūpesčio, kaip išvirti 2-5 šaukštelius daržovių košytės 1-2 kartams :)

Marmaluzi pasakų - spalvojimo knygutė

0 Review(s)
Kaina 1,49 EUR

Marmaluzi PASAKŲ - SPALVOJIMO knygutė mažiesiems.

Įkvėpti vaikų džiaugsmo, šypsenų sukūrėme ir išleidome net 9 serijas, kuriose kosmoso gerojai Burokėlis, Morka, Slyva, Serbentas ir Chia keliavo į 1-ąjį Marmaluzi vaikučio gimtadienį.  Kiekvienoje serijoje herojais susidurė su kosminiais sunkumais, bet tikėjimas, draugystė, stiprios savybės ir kilnus tikslas visada jiems padėdavo juos įveikti :)

Pasaka praturtins vaikučio vaizduotę, supažindins su vaisiais, daržovėmis, kad jie gali būti skanūs, vertingi ir smagūs. O jei vaikučio rankutė judri, tai galės pabandyti nuspalvoti, kaip jis įsivaizduoja kiekvieną herojų ir sukurti savo kosminių herojų įvaizdžius...

Pasaką kūrė lyriškoji, šmaikščioji - Marija Kvietkauskienė

Iliustracijas piešė trijų vaikų mama - Jurgita Petrulionė