logo

   

Žaismingi, spalvoti trapukai ir kruopytės kviečia vaikučius pasinerti į jų pasaulį, atrasti skonio  žaidimų ir naujų potyrių. Kosmoso trapukų charizmatiški herojai ir žaidimai sudomins kiekvieną mažą vaiką bandyti skanauti, atrasti naujus – natūralius skonius.

Trapukų herojų tripletas:

1. Burokėlio planetų išsidėstymas trapuko žemėje itin įvairus, tamsiai raudonas atnešantis užkandžiui geležinės stiprybės, o lęšių orbitos pripildo kosminėmis stiprybėmis. Sveikuoliškas kosmoso užkandis kūdikiui ir mažam vaikui. (Natūralūs kukurūzų ir lęšių trapukai su burokėliais)

2. Juodieji serbentai nutupia ant trapuko žemės ir skleidžia planetoms C energiją, kuri užkuria kosmoso herojus gera nuotaika ir stipria galia.  Sveikuoliškas kosmoso užkandis kūdikiui ir mažam vaikui. (Natūralūs ryžių ir speltos trapukai su juodaisiais serbentais)

3. Trapuko kosmoso platybėse pasklinda morkos skleidžiamas keratinas, o chia sėklyčių meteorai neša skaidulas užtikrinančias žemės apsivalymą. Kosmosas pripildytas sveikos ir naudingos energijos. Sveikuoliškas kosmoso užkandis kūdikiui ir mažam vaikui. (Natūralūs grikių ir lęšių trapukai su chia sėklomis ir morkomis)

Žaismingos formos trapukai, patogūs paimti kūdikio rankutei. Lengvi, tirpstantys burnoje.

Kruopyčių kosminis arsenalas:

1. Kruopytėse esančios chia sėklos praturtina košę skaidulinėmis medžiagomis, o juodasis serbentas suteikia ne tik išskirtinę spalvą košytei, bet ir skonio su visu savo turtu kūdikio mitybos papildymui. Kruopyčių košytės receptūra sukurta būtent mažiems vaikams – spalvos, skonio ir sveikumo balansas. (Natūralios kukurūzų ir avižų kruopytės su chia sėklomis juodaisiais serbentais).

2. Kruopytės praturtintos burokėliais, kurie turi daug geležinės stiprybės, kanapių sėklomis bei maistingaisiais grikiais, energijos užtaisas kūdikio kasdieniniai veiklai. Visi ingredientai yra natūralūs ir subalansuoti kūdikio mitybai.  (Natūralios grikių, miežių, speltos ir kviečių kruopytės su burokėliais ir kanapių sėklomis).

3. Bolivinė balanda praturtina kruopytę itin dideliu kiekiu  baltymų, kas būtina augančiam mažam vaikučiui, pradedant dėti pirmuosius žingsnelius. Džiovintos slyvos suteikia natūralaus saldumo. Visų sudedamųjų dalių kompozicija atsiskleidžia didele energija ir maistingumu, kas praturtina mažylio organizmą.  (Natūralios kviečių, ryžių ir bolivinės balandos kruopytės su džiovintomis slyvomis).

Kruopytės gaminamos pagal atidirbtą, unikalią technologiją, jos suformuojamos į unikalią formą, kurioje sutalpinamos visos sudedamosios dalys pagal proporcijas. Išvirtos kruopytės lieka kruopytėmis, kurios tinkamos mažo vaiko mitybai, refleksiniam kramtymui.

Unikali gamybos technologija, taikanti ES rekomenduojamas akrilamido mažinimo metodikas kūdikių ir mažų vaikų maisto produktuose. Pagaminta nenaudojant riebalų ir tik iš natūralių žaliavų. 

Share